باسکول ایران
خانه / باسکول 60 تنی / باسکول 60 تنی پند دیجیتال

باسکول 60 تنی پند دیجیتال

بهترین انتخاب پلاتفرم باسکول 60 تنی تریلی کش، در حال حاضر چیست؟ پند و نصیحت مشاوران صنعت توزین با توجه به گران شدن هزینه های باربری، پلتفرم بتن فلز، با ابعاد 3 * 16 متر با 6 یا 8 عدد لودسل می باشد.
در حال حاضر با توجه به میزان افزایش 40 درصد هزینه های حمل و نقل، بازار فروش باسکول های 60 تنی بتن فلز یا نیمه بتن نیمه فلز که در محل اجرا شوند، بسیار داغ شده است.

پلتفرم باسکول 60 تنی دیجیتال:

همانطور که اطلاع دارید، باسکول های 60 تنی تریلی کش، با سه نوع یا جنس صفحه پلتفرم به بازار و با قیمت های متفاوت ارائه می شد:

  1. باسکول بتن فلز یا مرکب
  2. باسکول بتنی یا بتن آرمه یا بتنی پیش ساخته
  3. باسکول فلزی

ابعاد باسکول 60 تنی:

ابعاد باسکول در تمام سه مورد، 3 * 16 است.

باسکول 60 تنی

تعداد لودسل باسکول 60 تنی:

تعداد لودسل یا حسگر وزنی بستگی به کاربرد و جنس باسکول، 6 عدد و 8 عدد می باشد.

تجهیزات جانبی دیگر باسکول 60 تنی:

نمایشگر یا نشاندهنده حرفه ای مانند گاما 07 و یا نیو استار
چاپگر یا پرینتر لیزر HP و EPSON
جعبه تقیسم یا حانکشن باکس
سیم و کابل

نصب و پیاده سازی باسکول 60 تنی:

نصب باسکول در محل کارخانه یا پروژه توسط افراد مجرب انجام می شود.
قبل از نصب بایستی محل جانمایی باسکول بسته به نوع اجرای روی زمین یا داخل گود آماده شود و همینطور اتاقک باسکول، جرثقیل نیز آماده شود.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل : 09129728651
تلفن ثابت : 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال : kasrabaskoul@
پست الکترونیکی : info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

فروش باسکول 60 تنی دست دوم | قیمت باسکول 60 تنی دیجیتال جاده ای دست دوم

ترازوی بزرگ کامیونی یا پل وزن کشی، نام های دیگر باسکول است که در بین مردم رایج است.  نوعی ترازوی خیلی بزرگ است که در یک فندانسیون بتنی، یک جای ثابت مستقر شده. کامیون ها با بار و یا بدون بار در روی این ترازوی بزرگ قرار گرفته تا اینطوری باری که توسط آن کامیون ها حمل می شود، مورد اندازه گیری قرار گیرد. به ترازو های خیلی بزرگ نیز که شاید در میادین عمده فروشی میوه و تره بار دیده باشید نیز باسکول میگویند.در نمونه های از قبل آماده شده، تمام مراحل درون کارخانه و تحت نظر مهندسان مجرب و کار درست، طی مرحله های زیادی مورد آزمایش مقاوم سازی در برابر عوامل مختلف قرار می گیردد سپس تولید می گردد تا دربرابر فشار، ضربه و... مقاوم باشند. اما در مدل غیر پیش ساخته، همه ی مرحله های اجرا، در محل انجام می شود. رعایت کردن استاندارد های جهانی در مرحله های ساخت و نصب باسکول ها اهمیت زیادی دارد و ضروری است.اکثر باسکول ها در سه مرحله اجرا می شوند: زیرسازی و خاک برداری، نصب پلتفرم و عملیات مکانیکی و نصب لودسل ها و عملیات الکترونیکی.باسکول شصت تنی از سنگین ترین و مقاوم ترین انواع باسکول تولید و مصرف شده در ایران است که توسط برند های معتبر کشور عرضه می شود. باسکول شصت تنی که البته به نام باسکول تریلی کش معروف است، از انواع دستگاه‌ های وزن کننده قدرتمند و کاری است که برای توزین محصول های سنگین وزن مثل تریلی از آن استفاده می شود.از ویژگی های باسکول 60 تنی تریلی کش به موارد زیر می شود اشاره کرد: از بدنه‌ای تماما فلزی است. در بنادر و بعضی کشتیرانی ها با حداکثر مقاومت بالا نصب می شود. در صنعت مرغداری یا معادن سنگ نیز استفاده می‌شود. از بهترین باسکول ها  برای وزن کشی شن و ماسه می‌باشد. در پلیس راه ها نیز استفاده می‌شود. در دو نوع متفاوت در بازار کشور پخش می گردد. دارای بخش الکترونیک و دیجیتالی می‌باشند. در ادامه بیشتر با باسکول ها و موارد استفاده از آن ها، تولید کنندگان باسکول های شصت تنی در کشور و سایت های خرید و فروش باسکول 60 تنی دست دوم و نو آشنا می شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسری باسکول