باسکول ایران
خانه / باسکول 60 تن / صادرات انواع باسکول جاده ای 50 تن و 60 تنی

صادرات انواع باسکول جاده ای 50 تن و 60 تنی

خریداران و کاربران محترم صنعت باسکول، آیا می دانید که صادرات تمامی باسکول های جاده ای دیجیتال با ظرفیت 120 تن، 100 تنی، 80 تن، 60 تنی و 50 تن به صورت تمام فلزی یا فلزی به کشورهای همسایه از جمله عراق از طریق گروه صنعتی وب سایت انجام شده است؟
صادرات باسکول زمانی می تواند امکان پذیر باشد که تمامی نکات ریز و مطابق تکنولوژی روز و استاندارد های خاص تعیین شده در هر کشوری، در ساخت و تولید باسکول رعایت شده باشد.


صادرات باسکول های جاده ای دیجیتالی:

بحث صادرات در هر حوزه ایی می تواند به اقتصاد ملی و میهنی کمک شایانی نموده و با گردش جریان پول و ورود ارز به کشور (بر عکس واردات که خروج ارز را به دنبال داشته)، چرخ اقتصاد ایران را به حرکت مثبت در آورده و با یک کمپین دسته جمعی و نگرش ملی، به جای ورود کالاهای خارجی اقدام به خروج کالاهای داخلی شود.
صادرات باسکول دیجیتال از نوع جاده ای، امری غیر ممکن به نظر می رسید و شاید فکر کردن به آن، جریانی سخت و پیچیده را به همراه داشت.
ولی در راستای بینش فوق، خواستن، توانستن است را شعار وب سایت کرده و شروع به زمینه سازی در تولید باسکول های با کیفیت، ارزان نسبت به یک کالای صادراتی، هماهنگی با گمرکات و مرزها، دانستن شرایط خروج کرده و به راحتی دستگاه های فوق سنگین به کشورهای همسایه صادر شده است.

 باسکول های سنجش دقیق کسری، به دلیل رعایت تمامی نکات ریز و درشت در امر ساخت باسکول ها بخصوص 50 تن، 60 تنی، 80 تنی، 100 تن و 120 تنی، همکاری با بازرگانان در امر سهولت در صادرات باسکول به کشور موردنظر، رعایت استانداردها، سهل کردن مراحل نصب در کشور مورد نظر به شرط گرفتن ویزا، توانسته است با قدرت تمام صادرات باسکول های فلزی یا تمام فلز را به سرانجام برساند.


انواع باسکول های جاده ای:صفحات باسکول های دیجیتالی:

در سه دسته کلی به بازار ارائه می شوند که به آنها پلاتفرم یا سازه مکانیکی نیز گفته می شود.
پلاتفرم باسکول بتنی یا پیش ساخته بتنی (بتن آرمه) در کارخانه تولید و به محل نصب ارسال می شود.

پلاتفرم تمام فلز یا فلزی که کل سازه و فونداسیون از جنس آهن بوده ولی در انواع مختلف، میلگرد، ورق و …

پلاتفرم نیم بتن و نیم فلز که شاسی و کلاف آن فلز آهن است و بقیه از بتن با عیار استاندارد مناسب برای ساخت باسکول جاده ای، می باشد.


انواع حسگر وزنی یا لودسل (Loadcell):


حسگر یا سنسور وزن، در انواع مختلف ساخته می شود:

 • کششی
 • خمشی
 • فشاری
 • پیچشی
 • باسکولی
 • تک پایه
 • دو طرفه
 • فشاری کششی

برای هر سه دسته سازه عنوان شده در بالا، می توان انواع لودسل با مارک های آلمانی، اسپانیا و چینی را استفاده کرد.

انواع نمایشگر یا نشان دهنده (indicatoe):

نمایشگر ها نیز در مدل های مختلف با کارآیی های متفاوت تولید می شوند:

 • نمایشگر A15
 • نمایشگر A23
 • نمایشگر PU850
 • نمایشگر گاما07
 • نمایشگر A12

چیزی که مهم است، داشتن مجوز و تاییدیه استفاده از نمایشگر در داخل کشور می باشد. گاهی این نکته مهم به خریداران گفته نشده و مسائل زیانبار بعدی را در پی خواهد داشت.

انواع چاپگر (Printer):

برای حفظ اطلاعات وزن، نام کاربران، مبدا و مقصد توزین، ساعت توزین و بسیاری مشخصات دیگر می توان از چاپگر های اپسون و HP کمک گرفت.

قطعاتی مانند جعبه تقسیم کننده و اتصالات و کابل ها هم در این پروسه استفاده می شوند. همانطور که میدانید سخت افزار ها اگر بدست متخصصان فن سپرده شوند، بهترین کارآیی و کیفیت را از خودشان نشان می دهند. صرف تهیه سخت افزار عالی بدونه تخصص و تجربه کافی، صداقت و اعتماد نمی تواند محصولی خوب و عالی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.
در شرکت کسری، تمامی آنچه موردنیاز مصرف کنندگان (سازه های مکانیکی، قطعات الکترونیکی، تجربه و تخصص) است، به صورت متمرکز در اختیارشان قرار می گیرد.

بازرگانان و تاجران محترم برای گرفتن اطلاعات فنی و کمی در ارتباط با صادرات انواع باسکول می توانید با مشاوران وب سایت تماس بگیرید.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل : 09129728651
تلفن ثابت : 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال : kasrabaskoul@
پست الکترونیکی : info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید باسکول جاده ای 10 تن 8 تنی کسری

مجموعه صنعتی شرکت سنجش دقیق کسری، قیمت خرید انواع باسکول جاده ای 10 تن، 8 تنی، 20 تن، 30 تنی، 50 تن، 60 تن تا 120 تن صادراتی تریلی کش را با توجه به نیاز سازمان، رعایت مسائل مالی موجود در جامعه به خریداران وب سایت اعلام می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسری باسکول