باسکول ایران
خانه / باسکول جاده ای / قیمت خرید باسکول جاده ای وانت کش کسری

قیمت خرید باسکول جاده ای وانت کش کسری

نازلترین قیمت خرید و فروش انواع باسکول های جاده ای وانت کش یا نیسان کش 8 تن، خاور کش 20 تن دیجیتال، در سایت کسری، ارائه می شود.
انواع باسکول های جاده ایی به دلیل ظرفیتهای مختلف که دارند، قیمت خرید متفاوت نیز دارند.
از طرفی علاوه بر انواع ظرفیت تولید شده ی این تجهیزات دیجیتالی، صفحات پلاتفرم نیز از جنسهای مختلف تولید می شوند که بر قیمت فروش آنها تاثیر گذار است.
جنس صفحات باسکول های وانت یا نیسان کش و خاور کش، همگی فلزی است.
در میان انواع صفحات مختلف تولید شده، صفحه پلاتفرم فلزی یا تمام فلز از همه گرانتر است و این بدلیل قیمت بیشتر خرید و فروش آهن و میلگرد نسبت به بتن می باشد.
باسکول دیجیتال جاده ای وانت کش 8 تنی، بدلیل صفحه فلزی، قیمت خریدشان باید زیاد باشد یا همینطور خاور کش 20 تن.
وب سایت کسری با تمهیداتی که در امر تولید و ارائه باسکول های 8 تن وانت کش فلزی، خاورکش 20 تن به کار گرفته، قیمت خرید و فروش این تجهیزات جاده ای را نسبت به دستگاه های مشابه ارائه شده در بازار، به پایین ترین قیمت عرف رسانده و در دسترس مشتریان قرار داده است.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل : 09129728651
تلفن ثابت : 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال : kasrabaskoul@
پست الکترونیکی : info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

خرید باسکول دیجیتال 60 تنی | کاربرد باسکول جاده ای 60 تن و 50 تنی

باسکول های جاده ای 60 تن و 50 تنی دارای کاربرد فراوانی در صنایع مختلف و تجارت بوده و لذا از جمله پر فروش ترین باسکول های تولید شده هستند. باسکول دیجیتال جاده ای، دستگاهی است که توزین انواع تریلی و کامیون را در یک مرحله انجام می دهد. این باسکول ها دارای ابعاد متفاوتی هستند. باسکول های دیجیتالی جاده ای، دارای کاربرد بسیار آسانی نسبت به باسکول های مکانیکی هستند و توزین اجسام را با توجه به نیروی جاذبه انجام می دهند. این باسکول ها را در انواع کارخانجات، مراکز تولیدی، پلیس راه ها و سایر صنایع مورد کاربرد و استفاده می باشند. باسکول جاده ای دیجیتال (60 تن، 50 تنی) امکان برقراری ارتباط با کامپیوتر و نمایشگر را دارا می باشد و لذا باعث سهولت و دقت بیشتر کار خواهد شد. برای خرید باسکول دیجیتال 60 تنی می توان به کارخانه های تولید کننده و یا فروشگاه هایی که در کار خرید و فروش انواع باسکول می باشند، سر زد و بهترین نوع باسکول را از آن ها خریداری نمود. البته خرید باسکول به صورت اینترنتی هم میسر می باشد و سایت های مختلفی هستند که در این حوزه فعالیت می نمایند.  منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسری باسکول