باسکول ایران
خانه / باسکول دیجیتال / مشاوره فنی باسکول 60 تن دیجیتالی پیش ساخته بتن آرمه

مشاوره فنی باسکول 60 تن دیجیتالی پیش ساخته بتن آرمه

بزرگترین مرجع و مرکز خرید و فروش انواع باسکول دیجیتالی مانند 60 تن از نوع پیش ساخته بتن آرمه ، با متخصصین فنی فعال، آماده دادن مشاوره آنلاین می باشند.
مشاوره فنی گرفتن در تمام موارد خرید یک محصول و هر نوع که باشد، از موبایل تا باسکول صنعتی یا جاده ایی بسیار کار نیکویی می باشد.
اکثر خریداران در صنعت باسکول های جاده ای ماشین سنگین، در هر ظرفیتی مانند 60 تن بتنی پیش ساخته ذکر شده در بالا، معمولاً شناخت کامل و یا حتی جزئی از محصول ندارند و دچار سردرگمی های خاص می شوند که افراد سودجو و غیر حرفه ای یا خیلی حرفه ای ولی غیر متعهد می توانند از عدم آگاهی سوء استفاده کرده و شاید شما نتوانید یک خرید مطلوب و مناسب سازمانتان را به سرانجام برسانید.
گروه صنعتی کسری باسکول، در تمام ساعات روز می تواند مشاوره فنی، تخصصی و کمیتی را با تماس تلفنی یا حضوری به سمع نظرتان برسانند.
این اقدام نوین در صنعت باسکول، موجب جلوگیری از خرید های نامطمئن توسط خریداران شده است و می تواند جلوی زیان های بیشماری را بگیرد.
باسکول های دیجیتالی 60 تن عرضه شده، به سه صورت تمام فلز، بتن فلز و بتنی یا بتن آرمه است.
باسکول های دیجیتالی 60 تن به تریلی کش هم موسوم می باشند.
باسکول های بتن آرمه به بتنی پیش ساخته یا بتنی یا بتن هم موسوم می باشند.
برای کلیه سوالات شما در تمام ساعات روز پاسخگو، مشاوران برجسته و خبره وب سایت، آماده راهنمایی می باشند.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل : 09129728651
تلفن ثابت : 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال : kasrabaskoul@
پست الکترونیکی : info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

فروش باسکول 60 تنی دست دوم | قیمت باسکول 60 تنی دیجیتال جاده ای دست دوم

ترازوی بزرگ کامیونی یا پل وزن کشی، نام های دیگر باسکول است که در بین مردم رایج است.  نوعی ترازوی خیلی بزرگ است که در یک فندانسیون بتنی، یک جای ثابت مستقر شده. کامیون ها با بار و یا بدون بار در روی این ترازوی بزرگ قرار گرفته تا اینطوری باری که توسط آن کامیون ها حمل می شود، مورد اندازه گیری قرار گیرد. به ترازو های خیلی بزرگ نیز که شاید در میادین عمده فروشی میوه و تره بار دیده باشید نیز باسکول میگویند.در نمونه های از قبل آماده شده، تمام مراحل درون کارخانه و تحت نظر مهندسان مجرب و کار درست، طی مرحله های زیادی مورد آزمایش مقاوم سازی در برابر عوامل مختلف قرار می گیردد سپس تولید می گردد تا دربرابر فشار، ضربه و... مقاوم باشند. اما در مدل غیر پیش ساخته، همه ی مرحله های اجرا، در محل انجام می شود. رعایت کردن استاندارد های جهانی در مرحله های ساخت و نصب باسکول ها اهمیت زیادی دارد و ضروری است.اکثر باسکول ها در سه مرحله اجرا می شوند: زیرسازی و خاک برداری، نصب پلتفرم و عملیات مکانیکی و نصب لودسل ها و عملیات الکترونیکی.باسکول شصت تنی از سنگین ترین و مقاوم ترین انواع باسکول تولید و مصرف شده در ایران است که توسط برند های معتبر کشور عرضه می شود. باسکول شصت تنی که البته به نام باسکول تریلی کش معروف است، از انواع دستگاه‌ های وزن کننده قدرتمند و کاری است که برای توزین محصول های سنگین وزن مثل تریلی از آن استفاده می شود.از ویژگی های باسکول 60 تنی تریلی کش به موارد زیر می شود اشاره کرد: از بدنه‌ای تماما فلزی است. در بنادر و بعضی کشتیرانی ها با حداکثر مقاومت بالا نصب می شود. در صنعت مرغداری یا معادن سنگ نیز استفاده می‌شود. از بهترین باسکول ها  برای وزن کشی شن و ماسه می‌باشد. در پلیس راه ها نیز استفاده می‌شود. در دو نوع متفاوت در بازار کشور پخش می گردد. دارای بخش الکترونیک و دیجیتالی می‌باشند. در ادامه بیشتر با باسکول ها و موارد استفاده از آن ها، تولید کنندگان باسکول های شصت تنی در کشور و سایت های خرید و فروش باسکول 60 تنی دست دوم و نو آشنا می شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسری باسکول