باسکول ایران
خانه / باسکول جاده ای / نمایندگی فروش باسکول جاده ایی در یزد

نمایندگی فروش باسکول جاده ایی در یزد

تیم فروش کسری، با افتخار اعلام می کند، نمایندگی فعال در خصوص ارائه انواع باسکول جاده ایی از تمام فلزی تا بتنی پیش ساخته، در استان یزد و اطراف آن، کار خود را شروع کرده است. بنابراین بهترین نوع دستگاههای توزین دیجیتال با کمترین قیمت و تمام ظرفیت های موجود (از 120 تن تا 10 تن) در انتظار شهروندان و مدیران کارخانجات یا پروژه های مختلف، می باشد.
همانطور که می دانید ساختار نمایندگی در هر استان، کمک به ارائه خدمات فروش بهتر، دسترس پذیری و در نهایت اعتماد بیشتر می کند.
مهمترین دستاورد یک شرکت، این است که بتواند، فرمول تولید خود را در تمام شهرها، پیاده سازی کرده و در نتیجه محصول مستقیم بدست مشتری برسد.
پیرو اندیشه درست فوق، تصمیم گرفته شد، تا برای رضایتمندی مشتریان و رفاه بیشتر آنان، شعبه ای از تولیدات باسکول جاده ایی (تمام فلز یا بتنی در ظرفیت های 60 تن، 50 تن، 120 تن و …) شرکت کسری، با همان فرمول در استان یزد، کار خود را شروع کند.
ایجاد شعبه فوق، هزینه های حمل و ترابری عزیزان مستفر در یزد و استانهای اطراف و شهرهای تابعه را بشدت کاهش می دهد و در نهایت کاربران باسکول های جاده ایی در هر ظرفیتی با طیب خاطر خرید خود را انجام می دهند.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل : 09129728651
تلفن ثابت : 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال : kasrabaskoul@
پست الکترونیکی : info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

خرید باسکول کامیون کش

خرید باسکول کامیون کش 50 تن جاده ای

باسکول کسری، بزرگترین مرجع تخصصی خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال از 50 تن کامیون کش تا 60 تن تریلی کش، از باسکول های سبک صنعتی تا سنگین جاده ای، در سراسر ایران، شمال تا جنوب و از غرب تا شرق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسری باسکول